Epson Kablosuz Full Hd Projeksiyon

epson-kablosuz-projeksiyon
Daha önceki yazılarımızda kablosuz projeksiyon konusuna değinmiştik. Şimdide size Epson full hd kablosuz projeksiyonundan biraz bahsedeceğiz. Eğer evinizde büyük ekranda yüksek çözünürlükte film izlemek, oyun oynamak isteyenler için ideal bir cihaz. Epson’un bu kablosuz projeksiyon modeli full hd 3d özelliğine sahip. Yani uzun uzadıya kablo derdi olmadan wifi ile full hd kalitesine sahip olabiliyorsunuz.
Bu cihaz sayesinde bir çift RF 3D gözlük ile parlak, yüksek çözünürlüklü 2D ve 3D ev sineması, oyun ve spor için kablosuz hull HD sinema deneyimine sahip olacaksınız. Cihazın temel özelliklerine aşağıda biraz değinelim.

Temel Özellikler

Çok parlak çıkış: 2.300 lümenlik Beyaz/Renkli Işık Çıkışı
Esnek: Kablosuz Full HD bağlantısı
Yoğun siyahlar: 40.000:1 kontrast oranı
Parlak 3D içerik: 480 Hz sürücü
Endüstri standardı: Radyo Frekanslı 3B gözlükler birlikte verilir

Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9 oranında görüntü sağlayan Epson kablosuz projektör sınıfında en iyilerden. Peki bu projeksiyon fiyatları ne durumda? Daha önceki yazımızda belirttiğimiz gibi kaliteli bir görüntü istiyorsanız bütçenizi biraz artırmanız gerekmektedir. Bu kablosuz projeksiyon cihazı fiyatı yaklaşık 6 Bin – 7 Bin TL arasında piyasa da bulunmakta. Antalya projeksiyon başta olmak üzere bir çok yerden bu ürüne ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz bir şey olursa antalya projeksiyon sitemizin altında ki yorum kısmından bize sorularınızı iletebilirsiniz. 

 

Yorum Yap